MALL.TV prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na našom webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantný obsah a reklamy. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ alebo na akýkoľvek odkaz mimo tejto lišty, súhlasíte tiež s využíváním cookies, personalizáciou reklám podľa údajov o vašom správaní na webe a záujmoch získaných od našich partnerov a poskytnutí údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálních sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavení súkromia.

Rozumiem

Chromecast

Chyba prehrávania

Zapnúť zvuk

Dalši video za sekund
Naživo: Loď Rio 2
MallTV Naživo: Loď Rio 2

Sdílejte video

0:00
Naživo 00:00 / 00:00
Prehrať
Ďalšie
Hlasitosť
Nastavenie
 • Titulky

 • Kvalita

  Auto HD
 • Kvalita
Airplay
Chromecast
Kino režim
Celá obrazovka

Naživo: Loď Rio 2

 • Publikované: pred 7 mesiacmi
 • 0
 • 0
 • Obľúbené
 • Zdielať
 • Obľúbené

O videu

Když je řeka splavná a soulodí tvořené tlačným remorkérem Rio 2 a dvěma tlačnými čluny Vida 10 a TČ 2 zrovna nekotví nebo nenakládá zboží, můžete se každý den kochat překrásnou krajinou podél Labe mezi Děčínem a Hamburkem. Posádku plavidla tvoří kapitán Jaroslav Batista, lodník Kuba a dalších několik členů, kteří s vámi v reportáži a diskuzi sdílejí zajímavosti ze života na lodi.

Hlavním partnerem přenosu RIO 2 je EVROPSKÁ VODNÍ DOPRAVA-SPED.,s.r.o. Technologii pro živý přenos z plavidla a Wi-Fi na palubě zajišťuje společnost DataRail Czech Republic a.s. prostřednictvím vlastního řešení TrainData M400 a připojení do všech dostupných sítí současně. Za připojení přes čtyři roamingové karty děkujeme společnosti O2.

Obraz snímá otočná IP kamera AXIS Q6045-E-MkII. Ta poskytuje kvalitní obraz ve dne i v noci a v případě potřeby ji na dálku můžeme namířit i jiným směrem, než je směr plavby.

Vzhledem k tomu, že loď se pohybuje po řece i mimo hustě osídlená místa, stává se, že občas vypadne signál a přenos neběží nebo se obraz zasekává. V případě VÝPADKU nám prosím napište na [email protected] Opravy přenosu se tak dočkáte nejrychleji. Děkujeme, že nám pomáháte!

Technologičtí partneři:

         

 

 

 

 

Kategórie

Ukázať viac Ukázať menej

0 koment.


― Živý prenos