MALL.TV prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na našom webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantný obsah a reklamy. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ alebo na akýkoľvek odkaz mimo tejto lišty, súhlasíte tiež s využíváním cookies, personalizáciou reklám podľa údajov o vašom správaní na webe a záujmoch získaných od našich partnerov a poskytnutí údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálních sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavení súkromia.

Rozumiem

Jaké tituly v soutěži Vyhraj to!

jsou k dispozici? Možná hrajete Vyhraj to! poprvé, možná jste už jednou nebo dokonce několikrát vyhráli. Možná teprve čekáte na to, až přijde váš den a konečně se na vás usměje štěstí. A možná tu jste pravidelně každý týden od té doby, co soutěž Vyhraj to! odstartovala, aniž byste řešili, zda vyhráváte, nebo ne - zkrátka zkoušíte své vědomosti a užíváte si hru. Ať je to jak chce, vydrželi jste a hrajete dál. Proto jsme se rozhodli soutěž více zatraktivnit a nabídnout vám něco jiného, než na co jste byli dosud zvyklí. Představujeme vám tituly Vyhraj to! Na základě vašich výsledků v soutěži můžete získat různé hodnosti, vytrvalostní mety a symboly. Ty budou graficky umístěny vedle vašeho jména, a ostatní tak na první pohled uvidí, že nejste jen tak obyčejný hráč soutěže Vyhraj to!

SYMBOLY


Jedná se o tituly těžké váhy - nejsou zrovna snadno dostupné, ale stojí za to je získat. Pokud jich dosáhnete, uvidíte je v kroužku vedle vašeho jména. Rozlišujeme tři typy symbolů.

Medailista

Už se vám někdy povedlo dosáhnout jednoho z prvních tří míst ve Vyhraj to!? Pokud ano, obdržíte hodnost Medailisty. Je tu pro každého, kdo aspoň jednou získal první, druhé nebo třetí místo. Povedlo se vám totiž něco naprosto výjimečného a tento titul si zasloužíte.

VETERÁN

Jste tu pravidelně každý týden a zahrajete si pokaždé, jakmile vám dorazí notifikace? Podaří-li se vám odehrát 100 soutěží, získáte titul Veterán. Není to snadný úkol. Nevzdávejte se a soutěžte s námi dál!

MILIONÁŘ

Tento titul náleží tomu, kdo od doby, co začal hrát Vyhraj to!, nasbíral jeden milion bodů. Všechny body, které získáte při každé hře, se vám ukládají a sčítají. Čím častěji a lépe hrajete, tím rychleji se můžete dopracovat až na kýžený milion. Milionář je titul, na který mnoho hráčů nedosáhne, takže pokud ho obdržíte, jste opravdu výjimeční.

VYTRVALOSTNÍ METY


Vytrvalostní mety jsou tituly, které získáte pravidelnou úcastí v souteži Vyhraj to! Dosáhnout jednolivých met mužete nepretržitým hraním a vaše vytrvalost bude následne odmenena. Meta, které jste dosáhli bude zobrazena jako titul vedle Vašeho jména.

Meta 100

Vytrvalostní meta 100. Tuto metu dosáhnete, pokud odehrajete 100 Vyhraj to! v řadě.

Meta 70

Vytrvalostní meta 70. Tuto metu dosáhnete, pokud odehrajete 70 Vyhraj to! v řadě.

Meta 50

Vytrvalostní meta 50. Tuto metu dosáhnete, pokud odehrajete 50 Vyhraj to! v řadě.

Meta 30

Vytrvalostní meta 30. Tuto metu dosáhnete, pokud odehrajete 30 Vyhraj to! v řadě.

Meta 20

Vytrvalostní meta 20. Tuto metu dosáhnete, pokud odehrajete 20 Vyhraj to! v řadě.

Meta 10

Vytrvalostní meta 10. Tuto metu dosáhnete, pokud odehrajete 10 Vyhraj to! v řadě.

Meta 5

Vytrvalostní meta 5. Tuto metu dosáhnete, pokud odehrajete 5 Vyhraj to! v řadě.

CESTNÉ HODNOSTI


Cestné hodnosti propujcují hrácum Vyhraj to! prestiž a cest. Nárok na ne mají nejsilnejší hráci z deseti naposledy odehraných souteží Vyhraj to!

CÍSAŘ

Titul Císař se uděluje hráči, který získal v posledních deseti soutěžích Vyhraj to! nejvíce bodů. Jde o speciální hodnost, kterou může mít pouze jeden člověk - císař, který vládne všem.

KRÁL

Hodnost krále je druhá nejvyšší po císaři. Král/královna se počítá se mezi císařovy nejbližší osoby. Tento titul je určen pro hráče, kteří získali v deseti posledních Vyhraj to! 2. až 5. místo.

PRINC

Princové a princezny jsou ti, kteří se jednou mohou stát králem nebo královnou. Tento titul se uděluje hráčům, kteří se v posledních deseti soutěžích Vyhraj to! umístili na 6. až 10. místě.

BARON

Baroni a baronky se pohybují ve vysoké vrstvě společnosti a požívají respekt a úctu. Nejinak je tomu v soutěži Vyhraj to! Umístili jste se během posledních deseti soutěží nejhůře do 25. místa? Pak je tento titul váš!

LORD

Prestižní titul pro malou, ale významnou skupinu lidí. Obsadili jste během posledních deseti soutěží Vyhraj to! nejhůře 50. místo? To je přece velký úspěch vzhledem k běžnému počtu hráčů v soutěži! Právem si zasloužíte tuto hodnost.

ŠLECHTIC

To jsou tituly, které také nemůže mít každý. Těší se respektu ve společnosti, stejně tak jako mezi ostatními hráči v soutěži Vyhraj to! A to proto, že patří mezi 100 nejlepších hráčů. Dosáhnout této hodnosti vypadá jednoduše, ale je to těžší, než se zdá.

FILOZOF

Filozof přemýšlí, formuluje myšlenky, žije jimi a je vážený. Tento titul získá ten, kdo byl během deseti posledních soutěží Vyhraj to! mezi nejlepším procentem ze všech hráčů. Znamená to, že jste lepší než 99 % ostatních hráčů!

VĚDEC

Vědec disponuje vysokými znalostmi a zkušenostmi. Tento titul je pro toho, kdo svými skvělými vědomostmi boduje během posledních 10 soutěží Vyhraj to! víc než 95 % ostatních hráčů. Patříte tedy mezi 5 % nejlepších soutěžících.

PROFESOR

Důležitý titul pro moudrého a zkušeného člověka. Zaslouží si ho hráč, který je během posledních 10 soutěží Vyhraj to! ve svých vědomostech i rychlosti lepší než 90 % ostatních hráčů. Patříte mezi desetiprocentní smetánku soutěže Vyhraj to!

UMĚLEC

Jste kreativní, vynalézaví a nezastavitelní. A rozhodně i vás umíme ocenit, a to titulem, který říká, že jste se v posledních deseti soutěžích Vyhraj to! probojovali mezi 20 % nejlepších hráčů, za vámi zůstává 80 % soutěžících. Hodně slušný výkon!

― Živý prenos